درحال بارگذاری ....
به هایپرتمپ خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : ایام امتحانات و جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی

ایام امتحانات و جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی

تاریخ ارسال پست:
دوشنبه 24 اسفند 1394
نویسنده:
علمی پروژه
تعداد بازدید:
688

ایام امتحانات و جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی

 

هر چند که در مقالات قبلی هم گفته شده است که تا جایی که می توانید، اگر لازم است از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید، برگزاری جلسات را در طول ترم انجام دهید و به ایام امتحانات موکول نکنید؛ ولی به هر حال، اگر در ایام امتحانات کلاسهای خصوصی را برگزار کردید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- در خود ایام امتحانات نیز تا جایی که می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را زودتر شروع کنید. فرجه ها ایام خوبی برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی است.سعی کنید مطالبی که باید خوانده شود را در ایام فرجه ها تمام کنید و مطلب جدیدی برای روز قبل از امتحان باقی نگذارید.

2- یک برنامه ریزی منظم داشته باشید و از وقتتان حداکثر استفاده را بکنید. سعی کنید که در این ایام برنامه ریزی موثری برای برگزاری کلاسهای خصوصی، حل تمرین و مسئله، مطالعه و ... داشته باشید.

3- همگام با کلاسها و جلسات تدریس خصوصی تمرین و مسئله حل کنید و مطالعه کنید. تنها با برگزاری کلاسهای خصوصی نمی توانید از پس امتحانات بر بیائید. به عنوان مثال، اگر برای یادگیری ریاضی، جلسات تدریس خصوصی ریاضی برگزرا می کنید، حل تمرین و مسئله واقعا لازم است. حتما تلاش و پشتکار خودتان هم لازم است. اگر درسی را در طول ترم نخوانده اید برای یادگیری آن در این ایام باید تلاشتان را مضاعف نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دروس مختلف و انتخاب مدرس مورد نظرتان بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک نمائید. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی ثبت نام کرده و با مشاهده لیست کاملی از مدرسین، می توانید مدرس مورد نظرتان را انتخاب کنید.


کلمات کلیدی

ایام امتحانات و جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی

مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
کد امنیتی رفرش